Zpět na výpis

Apartmán velmi blízko moře v Toskánsku, Marina di Massa

2 ano 100m
ID: IT0343

Velmi hezký a prostorný byt ležící jen 100 metrů od pláže v Marina di Massa…

Čtěte více

9 455 325 Kč

365 000 €

315 020 £

443 205 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Tento výborně umístěný apartmán (110 m2) se nachází v Marina di Massa ve vzdálenosti pouze 100 metrů od moře. Do centra města se dostanete pěšky během pár minut. Apartmán má prostorný obývací pokoj s velkými okny, kuchyň, 2 dvoulůžkové ložnice a pracovnu, která by mohla sloužit jako další ložnice. K dispozici jsou 2 koupelny. Ze všech pokojů je možné vstoupit na terasu, která má na šířku 4 metry a nabízí výhled jak na moře, tak na hory. Marina di Massa se nachází v severní části Toskánska. Tamější lokalita je úžasná - kopce nad plážemi Versilie jsou jako stvořené pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny a na moře, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528