Zpět na výpis

Apartmán velmi blízko moře v Toskánsku, Marina di Massa

2 ano 100m
ID: IT0343

Velmi hezký a prostorný byt ležící jen 100 metrů od pláže v Marina di Massa…

Čtěte více

9 754 625 Kč

365 000 €

333 298 £

431 907 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento výborně umístěný apartmán (110 m2) se nachází v Marina di Massa ve vzdálenosti pouze 100 metrů od moře. Do centra města se dostanete pěšky během pár minut. Apartmán má prostorný obývací pokoj s velkými okny, kuchyň, 2 dvoulůžkové ložnice a pracovnu, která by mohla sloužit jako další ložnice. K dispozici jsou 2 koupelny. Ze všech pokojů je možné vstoupit na terasu, která má na šířku 4 metry a nabízí výhled jak na moře, tak na hory. Marina di Massa se nachází v severní části Toskánska. Tamější lokalita je úžasná - kopce nad plážemi Versilie jsou jako stvořené pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny a na moře, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247