Zpět na výpis

Apartmán ve vile s výhledem na jezero, Faggeto Lario

2 ano
ID: IT0404

Zcela samostatný apartmán s vlastní zahradou se nachází v rodinné vile na východním břehu jezera Como. Novým majitelům nabídne dechberoucí výhled na jezero…

Čtěte více

6 047 725 Kč

235 000 €

203 107 £

261 388 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento hezký apartmán se nachází v prvním patře samostatného rodinného domu s pouze dvěma bytovými jednotkami na východním břehu jezera Como ve Faggeto Lariu. Každý byt má svůj vlastní vchod a nezávislé topení. Prostorný apartmán má krásný výhled na jezero a zahradu s kamennou přístavbou. Plocha bytu je 140 m². Apartmán má vstupní halu, obývací pokoj, kuchyň, 2 ložnice, koupelnu a 2 balkony. K bytu dále patří 2 pokoje a koupelna k rekonstrukci v přízemí domu. Apartmán je celkově ve velmi dobrém stavu. Ideální místo k pohodovému odpočinku!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247