Zpět na výpis

Apartmán ve vile jen 40 metrů od moře, Vaccarizzo, Catania

3 ano 40m
ID: IT0280

Krásný byt v rodinné vile jen 40 metrů od moře v Catanii…

Čtěte více

4 050 000 Kč
150 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Byt o ploše 125 m² se nachází ve vile jen 40 metrů od moře ve Vaccarizzu v oblasti Catania. Skvělé letní místo s nádhernou písečnou pláží a křišťálově čistou vodou. Byt se nachází ve 2.patře vily a sestává z obývacího pokoje, kuchyně, 3 ložnic, 1 koupelny, terasy o velikosti 25 m² a střešní terasy o velikosti 130 m², z nichž si můžete vychutnat nádherný výhled na sopku Etnu a na moře. Nemovitost je v dobrém stavu, byt byl zrekonstruován před 5 lety, rekonstrukcí prošly také elektrické a vodovodní rozvody. Ideální jako investice, jako prázdninový byt nebo k pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247