Zpět na výpis

Apartmán ve šlechtické vile na pláži, Marina di Castagneto Carducci

2 ano 10m
ID: IT0585

Krásný nově zrekonstruovaný moderní apartmán v přímořské vile z 19. století zbudované pro manželku hraběte Gaddo Gherardesca jen pár kroků od pláže...

Čtěte více

12 026 250 Kč

450 000 €

410 915 £

532 488 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán se nachází v prestižní přímořské vile stojící přímo na pláži, která pochází z 19. století a byla zbudována pro manželku hraběte Gaddo Gherardesca ve 20. letech minulého století. Vila je postavena ve výhodné poloze směrem k moři z jedné strany a směrem k borovému háji ze strany druhé. Tato nemovitost byla na konci 80. let rozdělena na jednotlivé byty a byla kompletně zrekonstruována. Architekt respektoval stavební sloh budovy, která dodnes okouzluje svým romantickým exteriérem. Apartmán, který je na prodej, se nachází v prvním patře a skládá se z kuchyně, obývacího pokoje a koupelny, dále z galerie se 2 dvoulůžkovými ložnicemi a koupelnou. K budově přiléhá krásný park a je odsud přímý vstup na soukromou pláž. Vila byla postavena v jedné z nejkrásnějších a méně přeplněných oblastí Marina di Castagneto Carducci. Jen kousek odsud se nachází tématický zábavní park Cavalino Matto, nebo Acquavillage – Follonica. Navštívit můžete přírodní park Maremma s krásnou stejnojmennou pláží, lázně Saturnia, nebo etruské město Volterra.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247