Zpět na výpis

Apartmán ve šlechtické vile na pláži, Marina di Castagneto Carducci

2 ano 10m
ID: IT0585

Krásný nově zrekonstruovaný moderní apartmán v přímořské vile z 19. století zbudované pro manželku hraběte Gaddo Gherardesca jen pár kroků od pláže...

Čtěte více

12 330 000 Kč

500 000 €

424 076 £

528 731 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán se nachází v prestižní přímořské vile stojící přímo na pláži, která pochází z 19. století a byla zbudována pro manželku hraběte Gaddo Gherardesca ve 20. letech minulého století. Vila je postavena ve výhodné poloze směrem k moři z jedné strany a směrem k borovému háji ze strany druhé. Tato nemovitost byla na konci 80. let rozdělena na jednotlivé byty a byla kompletně zrekonstruována. Architekt respektoval stavební sloh budovy, která dodnes okouzluje svým romantickým exteriérem. Apartmán, který je na prodej, se nachází v prvním patře a skládá se z kuchyně, obývacího pokoje a koupelny, dále z galerie se 2 dvoulůžkovými ložnicemi a koupelnou. K budově přiléhá krásný park a je odsud přímý vstup na soukromou pláž. Vila byla postavena v jedné z nejkrásnějších a méně přeplněných oblastí Marina di Castagneto Carducci. Jen kousek odsud se nachází tématický zábavní park Cavalino Matto, nebo Acquavillage – Follonica. Navštívit můžete přírodní park Maremma s krásnou stejnojmennou pláží, lázně Saturnia, nebo etruské město Volterra.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247