Zpět na výpis

Apartmán ve futuristickém projektu v Katschbergu

3
ID: AT0101

Poslední apartmán na prodej přímo na sjezdovce v Katschbergu v ultra-moderním projektu od známého architekta...

Čtěte více

18 424 830 Kč

699 500 €

625 334 £

829 910 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Poslední luxusní apartmán na prodej od nynějších majitelů v tomto nedávno postaveném ultra-moderním projektu v Katschbergu. Projekt se skládá ze 2 impozantních futuristických věží nacházejících se přímo na sjezdovce a je dílem známého architekta Mattea Thuna. Katschberg je vysokohorské kompaktní středisko (1,640m- 2,220m) na hranicích Salcburska a Korutan a může se pochlubit více než 66 km sjezdového terénu. Tento lyžařský resort je také jednoduše dosažitelný z ČR, je vzdálen pouze 1h30 od Salcburku a 5h20 od Prahy. Součástí projektu je rozlehlé wellness centrum s vnitřním a venkovním vyhřívaným bazénem, finskou saunou a relaxační zónou. Majitelé a hosté apartmánů mohou využívat perfektních služeb přilehlého luxusního hotelu, kde naleznou také lyžařskou půjčovnu, restauraci s mezinárodními a korutanskými specialitami a je zde možnost si také sjednat masáže a další zákroky. Obrovská výhoda apartmánů je flexibilita využití - apartmány mohou, ale nemusí být pronajímány. Jestliže se rozhodnete je pronajímat, můžete k tomu využít profesionální agenturu, jež obstarává další bytové jednotky v tomto projektu.

Momentálně je k prodeji poslední apartmán:

- apartmán s 3 ložnicemi, 3 koupelnami a terasou za 699 500 EUR (100 m2 + 43 m2 balkon)

V ceně je zahrnuto parkovací místo pro 2 auta a také úložný prostor.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247