Zpět na výpis

Apartmán v soukromé rezidenci, Lido di Jesolo

1 1 200m
ID: IT0661

Pěkný moderní apartmán s terasou umístěný v soukromé rezidenci s bazénem nedaleko pláže Lido di Jesolo...

Čtěte více

5 091 450 Kč

195 000 €

168 535 £

238 453 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Nabízíme k prodeji moderní dvoupokojový byt umístěný v prvním patře v soukromé rezidenci s velkým bazénem obklopené příjemnou zelení poblíž Piazza Mazzini v Lido di Jesolo. Tato nemovitost se skládá z velkého a světlého obývacího pokoje s otevřenou kuchyní a velkou terasou s výhledem na bazén. Chodbou se dostanete do dvoulůžkové ložnice s výhledem na terasu, která je vybavena koupelnou s oknem veškerým komfortem. Byt má klimatizaci a patří k němu i podzemní parkovací místo. Lido di Jesolo je příjemné letovisko s 15 km dlouhou písečnou pláží. Centrum města Jesolo má půvabnou historickou atmosféru a je od letoviska vzdáleno necelé 2 km. V Lido di Jesolo se nachází aquapark a každý pátek se zde konají tradiční trhy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528