Zpět na výpis

Apartmán v Santa Teresa Gallura s výhledem na zátoku

1 ano
ID: IT1142

Apartmán s jednou ložnicí a velkou terasou a zahradou s výhledem na moře v Santa Teresa Gallura

Čtěte více

7 832 150 Kč

310 000 €

265 353 £

330 373 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Vzdušný apartmán s velkou terasou s nádherným výhledem na moře v historické části půvabného městečka Santa Teresa Gallura na severu Sardinie a nedaleko pláže Rena Bianca. Tento apartmán se nachází v ve zvýšeném přízemí komfortní rezidence a má dvě možnosti přístupu - jednak přes rezidenci nebo zahrádkou směrem od moře. Interiér apartmánu se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a spíže. Hlavním lákadlem je velká zahrada s terasou a nádherným výhledem na moře - ideální prostor pro venkovní stolování a relaxaci na sluníčko po celý rok. K nemovitosti také patří velmi praktická garáž. Santa Teresa Gallura nabízí kompletní občanskou vybavenost a z přístavu zde odplouvají trajekty na Korsiku. Letiště Costa Smeralda je vzdáleno 60km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528