Zpět na výpis

Apartmán v první linii u pláže v Caorle

2-3 1 ano 20m
ID: IT0610

Prostorný apartmán v první linii u pláže v soukromé rezidenci s výtahem a bazénem pro dospělé i děti jen pár kroků od pláže v Caorle...

Čtěte více

4 462 500 Kč

175 000 €

148 993 £

208 090 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Nabízíme k prodeji či investici velmi pěkný a vkusný apartmán, který se nachází v soukromé rezidenci v přímé linii proti pláži. Rezidence je opatřena bazénem pro dospělé i děti a přístupem na pláž, která je vzdálena sotva 20 m. Byt se nachází v 1. patře budovy s výtahem a součástí koupě je i parkovací místo. Užitná plocha apartmánu se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky na rozkládací pohovce, který může sloužit zároveň jako ložnice, dále z kuchyňského koutu, 1 dvoulůžkové ložnice, 1 ložnice se dvěma oddělenými lůžky a koupeny se sprchovým koutem a pračkou. Součástí je i terasa. Apartmán je plně klimatizovaný.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846