Zpět na výpis

Apartmán v první linii u pláže v Caorle

2-3 1 ano 20m
ID: IT0610

Prostorný apartmán v první linii u pláže v soukromé rezidenci s výtahem a bazénem pro dospělé i děti jen pár kroků od pláže v Caorle...

Čtěte více

4 676 875 Kč

175 000 €

159 800 £

207 079 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji či investici velmi pěkný a vkusný apartmán, který se nachází v soukromé rezidenci v přímé linii proti pláži. Rezidence je opatřena bazénem pro dospělé i děti a přístupem na pláž, která je vzdálena sotva 20 m. Byt se nachází v 1. patře budovy s výtahem a součástí koupě je i parkovací místo. Užitná plocha apartmánu se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky na rozkládací pohovce, který může sloužit zároveň jako ložnice, dále z kuchyňského koutu, 1 dvoulůžkové ložnice, 1 ložnice se dvěma oddělenými lůžky a koupeny se sprchovým koutem a pračkou. Součástí je i terasa. Apartmán je plně klimatizovaný.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247