Zpět na výpis

Apartmán v první linii u pláže

3 2 ano 20m
ID: SP0475

Byt s terasou a garáží v exkluzivní pozici přímo u pláže v Dénie na Costa Blanca…

Čtěte více

6 885 000 Kč
255 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento pěkný apartmán se nachází v exkluzivní pozici přímo u moře. Komplex, ve kterém se byt nachází, byl postaven v roce 2007 a je tudíž ve skvělé kondici. Apartmán je rohový s prostornou terasou s okouzlující výhledem na pláž a na moře a sestává z obývacího pokoje s kuchyní, 3 ložnic, 2 koupelen a prádelny. K bytu patří garáž, která se nachází v suterénu, stejně jako skladovací prostor. V komplexu se nacházejí společné bazény, ovšem největší výhodou celého komplexu je přímý vstup na krásnou, písčitou pláž.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247