Zpět na výpis

Apartmán v první linii u moře v San Vincenzo v Toskánsku

2
ID: IT0668

Kompaktní apartmán se soukromým přístupem na písečnou pláž v Toskánsku

Čtěte více

6 202 800 Kč

240 000 €

208 015 £

289 431 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost koupě tohoto atraktivního apartmánu v první linii u moře s obrovským potenciálem. Byt se nachází jen pár metrů od krásné písečné pláže v populárním přímořském městečku San Vincenzo v jižní části Toskánska. Apartmán je umístěn v prvním patře, má asi 50m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyní, 2 prostorných ložnic a koupelny. K bytu patří také balkón s úžasným výhledem přímo na moře plus parkovací místo. V blízkosti naleznete veškerou občanskou příslušnost včetně restaurací, obchodů a barů.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247