Zpět na výpis

Apartmán v první linii u moře, Porto Santa Margherita

1 1 50m
ID: IT0715

Příjemný klimatizovaný apartmán s jednou ložnicí a terasou v soukromém kondominiu v první řadě u moře...

Čtěte více

3 392 350 Kč

130 000 €

115 202 £

158 070 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji zrenovovaný klimatizovaný apartmán, který se nachází ve 2. patře budovy umístěné v první linii u moře, v soukromém kondominiu s bazénem ve čtvrti Porto Santa Margherita v Caorle. Centrum je odsud vzdáleno 350 metrů a centrum Caorle cca 2 km. Byt je obsluhován dvěma výtahy a v přízemí budovy se nachází supermarket, pizzerie s restaurací a bazar. Součástí kondominia je i bazén a společné zelené plochy. Vnější plášť budovy byl nedávno zrekonstruován, byly vyměněny podlahové krytiny teras, parapety a příčky, obnovena střecha a instalovány dva nové výtahy přístupné z haly. Byt byl kompletně zrenovovaný a jeho užitná plocha činí 35 m2. Skládá se ze vstupu do obývacího pokoje s velkou kuchyní, 1 dvoulůžkového pokoje s prostornou šatní skříní, nové koupelny se sprchou a pěkné terasy s výhledem do zeleně a na bazén. Po technické stránce je zde klimatizace s tepelným čerpadlem. V nejvyšším patře budovy se nachází krásná střešní terasa s okouzlujícím výhledem na moře, kterou lze využít k relaxaci a opalování. Caorle je oblíbené letovisko v regionu Benátsko. Má krásné historické centrum a dlouhou písečnou pláž. Nedaleko historického centra se nachází vodní park Aquafollie. Nejmenší ocení i blízký lunapark. V okolí se nachází Benátky (70 km), Padova (106 km), zábavní park Gulliverlandia (41 km) nebo zoologická zahrada v Lignano Riviera (42 km). Je také možnost podniknout odsud výlety lodí. Z Prahy je Caorle vzdáleno 790 km, z Brna 700 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247