Zpět na výpis

Apartmán v první linii u moře, Porto Santa Margherita

1 1 50m
ID: IT0715

Příjemný klimatizovaný apartmán s jednou ložnicí a terasou v soukromém kondominiu v první řadě u moře...

Čtěte více

3 511 300 Kč

130 000 €

119 286 £

152 612 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji zrenovovaný klimatizovaný apartmán, který se nachází ve 2. patře budovy umístěné v první linii u moře, v soukromém kondominiu s bazénem ve čtvrti Porto Santa Margherita v Caorle. Centrum je odsud vzdáleno 350 metrů a centrum Caorle cca 2 km. Byt je obsluhován dvěma výtahy a v přízemí budovy se nachází supermarket, pizzerie s restaurací a bazar. Součástí kondominia je i bazén a společné zelené plochy. Vnější plášť budovy byl nedávno zrekonstruován, byly vyměněny podlahové krytiny teras, parapety a příčky, obnovena střecha a instalovány dva nové výtahy přístupné z haly. Byt byl kompletně zrenovovaný a jeho užitná plocha činí 35 m2. Skládá se ze vstupu do obývacího pokoje s velkou kuchyní, 1 dvoulůžkového pokoje s prostornou šatní skříní, nové koupelny se sprchou a pěkné terasy s výhledem do zeleně a na bazén. Po technické stránce je zde klimatizace s tepelným čerpadlem. V nejvyšším patře budovy se nachází krásná střešní terasa s okouzlujícím výhledem na moře, kterou lze využít k relaxaci a opalování. Caorle je oblíbené letovisko v regionu Benátsko. Má krásné historické centrum a dlouhou písečnou pláž. Nedaleko historického centra se nachází vodní park Aquafollie. Nejmenší ocení i blízký lunapark. V okolí se nachází Benátky (70 km), Padova (106 km), zábavní park Gulliverlandia (41 km) nebo zoologická zahrada v Lignano Riviera (42 km). Je také možnost podniknout odsud výlety lodí. Z Prahy je Caorle vzdáleno 790 km, z Brna 700 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247