Zpět na výpis

Apartmán v první linii u moře, Fuengirola

2 ano 10m
ID: SP0592

Pěkný slunný byt v první linii u moře v soukromém kondominiu ve Fuengirole v blízkosti obchodů, autobusového a vlakového nádraží i dálnice...

Čtěte více

10 584 575 Kč

415 000 €

349 718 £

483 689 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný apartmán se dvěma ložnicemi v první řadě u pláže se nachází v prestižní urbanizaci ve Fuengirole. Byt je orientovaný na východ a je umístěn v prostředním patře budovy s výtahem nedaleko veškeré potřebné občanské vybavenosti a vlakového a autobusového nádraží. V blízkosti je také sjezd na dálnici. Součástí bytu je také terasa cca 12 m2 s panoramatickým výhledem na moře, garáž a komora. Užitná plocha činí 81 m2 + terasa a skládá se ze 2 ložnic, 2 koupelen, plně vybavené kuchyně a obývacího pokoje. Byt se prodává zařízený. Po technické stránce je zde klimatizace, ústřední topení, vestavěné skříně a WIFI. Letovisko Fuengirola leží necelých 30 km od Malagy. Zahrnuje 7 km pobřeží s krásnými písečnými plážemi a zdobí ho nejdelší promenáda v Evropě. Městečko má pěkné tradiční centrum a nachází se zde i několik golfových hřišť. Nejznámější jsou Los Olivos a Los Lagos. Asi 10 km odtud se nachází zábavní park Tivoli World. V dojezdové vzdálenosti je také známé historické město Pueblo Mijas, Malaga, Torremolinos a daleko to není ani na Gibraltar. Nejbližší letiště v Malaze je odsud vzdáleno 27 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247