Zpět na výpis

Apartmán v první linii u moře

2 1 ano 10m
ID: SP0488

Tento apartmán leží přímo na jedné z nejkrásnějších písečných pláží na pobřeží Costa Blanca…

Čtěte více

5 265 000 Kč
195 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento byt je ideální pro ty, kteří si chtějí vychutnávat moře po celý rok. Nachází se totiž na jedné z nejkrásnějších písečných pláží Las Marinas v Dénii. Byt je umístěn v přízemí a pyšní se velmi pěknou terasou s výhledem na moře. Na ploše 70 m² naleznete 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, prádelnu, 2 koupelny a WC. Byt je orientován na východ a je klimatizovaný. Na venkovní terase je zbudován gril. K bytu náleží parkovací místo v komplexu. Tento rezidenční komplex má velmi pěknou zahradu s bazénem. V blízkosti naleznete také veškeré sluřby, včetně supermarketů, restaurací, lékárny nebo autobusové dopravy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247