Zpět na výpis

Apartmán v novostavbě 1 km od moře

2 1 ano 1 000m
ID: IT0314

Krásný nový apartmán se pyšní výhledem na moře v Alassiu…

Čtěte více

15 552 000 Kč

600 000 €

530 930 £

698 590 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento apartmán se nachází v druhém patře nově postavené vily s výhledem na moře a se společnou zahradou a bazénem v Alassiu. Moře je vzdálené jen 1 kilometr. Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a koupelny (k dispozici je i apartmán se 2 koupelnami). K dispozici novým majitelům je i společná zahrada a bazén. Možné dokoupit i prostornou garáž, která je umístěna v suterénu budovy. Plocha bytu je 70 m², plocha balkonu je 15 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247