Zpět na výpis

Apartmán v neopakovatelné poloze – v první linii u moře, Calpe

2 ano 50m
ID: SP0531

Apartmán se 2 ložnicemi přímo u nádherné písečné pláže v Calpe a jen pár minut chůze od centra letoviska představuje ideální prázdninovou volbu, ale má i výborný potenciál k sezónnímu pronájmu...

Čtěte více

5 346 810 Kč

207 000 €

185 970 £

235 376 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tento ideálně situovaný apartmán s 2 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází na první linii u moře v Calpe - tedy pouhých 50 metrů od krásných pláží s modrou vlajkou. Během pěti minut chůze se dostanete do centra letoviska s krásnými marinami, obchody nebo restauracem. Apartmán o ploše 90 m² se nachází v 6. patře s výtahem a sestává z otevřeného obývacího pokoje s jídelním koutem a s plně vybavenou kuchyní se snídaňovým barem. Za jídelním koutem jsou velká francouzská okna poskytující úžasný výhled na moře a na pláž. K dispozici je také menší balkon, který je přístupný i z jedné z ložnic. Byt je vybaven stropními ventilátory a intercomem. Je zde také dostatek úložných prostor.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247