Zpět na výpis

Apartmán v neopakovatelné poloze – v první linii u moře, Calpe

2 ano 50m
ID: SP0531

Apartmán se 2 ložnicemi přímo u nádherné písečné pláže v Calpe a jen pár minut chůze od centra letoviska představuje ideální prázdninovou volbu, ale má i výborný potenciál k sezónnímu pronájmu...

Čtěte více

5 282 640 Kč

207 000 €

174 928 £

240 612 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento ideálně situovaný apartmán s 2 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází na první linii u moře v Calpe - tedy pouhých 50 metrů od krásných pláží s modrou vlajkou. Během pěti minut chůze se dostanete do centra letoviska s krásnými marinami, obchody nebo restauracem. Apartmán o ploše 90 m² se nachází v 6. patře s výtahem a sestává z otevřeného obývacího pokoje s jídelním koutem a s plně vybavenou kuchyní se snídaňovým barem. Za jídelním koutem jsou velká francouzská okna poskytující úžasný výhled na moře a na pláž. K dispozici je také menší balkon, který je přístupný i z jedné z ložnic. Byt je vybaven stropními ventilátory a intercomem. Je zde také dostatek úložných prostor.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247