Zpět na výpis

Apartmán v nejvyšším patře s výhledem na moře v Mojácaru

2 1 ano 50m
ID: SP0341

Apartmán v nejvyšším patře se dvěma terasami, výhledem na moře, stropními ventilátory, společným bazénem a zahradou

Čtěte více

3 084 480 Kč

119 000 €

105 301 £

138 554 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ideálně umístěný apartmán v nejvyšším patře se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami. Apartmán je východně orientovaný, má 65,43 m2 , výhled na moře, dvě terasy 16m2 a 6m2 a podzemní garáž 29m2 . Apartmán má moderní vybavenou kuchyňskou linku se spotřebiči, obývací pokoj s jídelním koutem stropní ventilátory a tenký radiátor. Apartmán má přístup na terasu, ze které je krásný výhled na společný bazén a zahradu směrem k moři . Dva dvoulůžkové pokoje s vlastními koupelnami s vestavěnými skříněmi a klimatizací, hlavní ložnice má rovněž přístup na terasu . K dispozici je také malá terasa s výhledem na západ u vchodu do apartmánu, kde je možné si užít pozdní odpolední slunce . Komplex má pěkně upravené zahrady se společným bazénem a navíc bazénem pro malé děti. . Prodává se zařízený, možnost převzetí pronájmu internetového připojení s měsíčním paušálem. Pouze 50 metrů od pláže, tento apartmán nabízí skvělé rodinné ubytování, pro celoroční užívání a má skvělé letní potenciál na pronájem pro ty, kteří by si chtěli vytvářet extra příjem. Možnost výhodného a plně zajištěného pronájmu nejen v letních měsících, který nejen financuje veškeré výdaje nemovitosti, ale přinese i zajímavý výnos. Možnost výhodného a plně zajištěného pronájmu nejen v letních měsících, který nejen financuje veškeré výdaje nemovitosti, ale přinese i zajímavý výnos.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247