Zpět na výpis

Apartmán v malé rezidenci blízko moře, Porto Santa Margherita

2 1 400m
ID: IT1080

Krásný, skvěle udržovaný apartmán se 2 balkony v malé rezidenci se společným bazénem, spoustou zeleně a zároveň blízko moře v Porto Santa Margherita...

Čtěte více

3 891 540 Kč

158 000 €

132 230 £

161 663 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Hezký apartmán jen kousek od pláže v Porto Santa Margherita v malé budově obklopené zelení. Rezidence se skládá ze dvou budov, v jejichž středu se nachází bazén pro dospělé a děti obklopený opalovací terasou; ve velké společné zahradě je také gril a parkovací místa.

Apartmán na prodej má plochu 45 m2 a nachází se ve druhém a zároveň posledním patře. Obývací prostor je dobře rozdělen a má dvojitou orientaci na východ i na západ; kuchyně je vybavena myčkou a je zde také rozkládací pohovka pro dvě osoby; dále zde najdeme dvě terasy, první s příjemným výhledem na bazén a druhá využívaná jako prádelna. Dále jsou 2 ložnice a koupelna. Apartmán má automatické markýzy, pancéřové dveře, elektrické rolety, klimatizaci s tepelným čerpadlem a pvc okna s trojskly.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846