Zpět na výpis

Apartmán v Madonna di Campiglio 400m od lanovky

2
ID: IT0816

Krásný lyžařský apartmán v lokalitě Pinzolo

Čtěte více

7 376 150 Kč

290 000 €

247 024 £

344 197 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásný světlý apartmán se dvěma ložnicemi na prodej v oblíbené lyžařské oblasti Madonna di Campiglio, v lokalitě Pinzolo jen 400m od lanovky.

Tento atraktivní apartmán vybavený v alpském stylu je umístěn ve výborné poloze jen 400m od lanovky Funivie Pinzolo, která Vás vyveze do srdce lyžařského areálu Madonna di Campiglio. Madonna di Campiglio se nachází v úchvatné oblasti Dolomiti di Brenta chráněné oblasti UNESCO a nabízí přes 150km výborně upravených lyžařských terénů a 58 vleků. Zimní lyžařská oblast se nachází v nadmořské výšce 852 až 2.504 m n.m., takže jsou zde velmi dobré lyžařské podmínky a dlouhá sezóna. Díky široké nabídce sportů a dalších outdoorových aktivit si na své přijdou i běžkaři, příznivci mountaineeringu, bruslení, atd.

Apartmán je umístěn v prvním patře (bez výtahu) pohledné rezidenční budovy z roku 1975 v klidné ulici. Výměra apartmánu je asi 70m2 s orientací na jihozápad. Logicky promyšlený interiér se skládá z prostorného obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic, koupelny a příjemného balkónu. Je zařízen v neutrálních barvách a moderním alpském stylu. Patří k k němu dále sklípek a parkovací místo.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528