Zpět na výpis

Apartmán v luxusní rezidenci v Santa Maria al Bagno

1 1 500m
ID: IT0299

Krásný apartmán blízko moře v Santa Maria al Bagno se společným bazénem a střešní terasou…

Čtěte více

4 050 000 Kč
150 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán o ploše 60 m² v první patře atraktivní rezidence se společným bazénem se nachází pouze 600 metrů od pláže v Santa Maria al Bagno. V rezidenci se nachází pouze 12 bytů, nabízí společný vyhřívaný bazén a soukromé parkoviště. Samotný apartmán se může pochlubit jednou ložnicí s manželskou postelí, další ložnicí s oddělenými postelemi, obývacím pokojem s plně vybavenou kuchyní a rozkládací pohovkou, sociálním zařízením, balkonem a střešní terasou s úchvatným výhledem na moře. Pouze 10 minut chůze Vás dělí od centra města, od pláže, barů, restaurací a veškeré občanské vybavenosti. Byt má také slibný potenciál k pronájmu, pojme až 6 hostů. Santa Maria al Bagno je jedna z nejpůvabnějších přímořských vesniček v Itálii, která si stále zachovala svůj původní italský ráz bez většího zásahu turistického ruchu. Příjemné malé centrum s několika obchůdky a plážičkou v překrásné zátoce se skládá hlavně z historických budov. Na kopečku nad ním jsou zelené vilové čtvrti. Výhodou je skvělá poloha blízko národního parku Porto Selvaggio a historických skvostů jižní Itálie (Gallipoli 10km, Lecce 20km). Pláže v okolí mají velmi jemný písek a průzračnou vodu, proto bývá tato část Apúlie nazývána italskými Maledivami. Letiště v Bari s přímými lety do Prahy je jen 2 hodiny po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247