Zpět na výpis

Apartmán v komplexu se soukromou pláží, Cala Moresca

2 ano 50m
ID: IT0369

Krásný apartmán v rezidenčním komplexu se soukromou pláží…

Čtěte více

13 230 000 Kč
490 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán o velikosti 83 m² s terasou o 50 m² v obytném komplexu se soukromou pláží na kraji útesu disponuje velkou terasou se širokým výhledem na moře. Komplex je obklopen zelení. Uvnitř bytu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, velká ložnice s manželskou postelí s oknem s výhledem na moře, koupelna se sprchovým koutem a druhá ložnice s manželskou postelí a s koupelnou. Na prostorné terase naleznete venkovní kuchyňský kout se sporákem a s grilem. Na terasa je také baldachým, který je schopen zastínit více než polovinu terasy. Možnost využívání společného bazénu, společné zahrady nebo soukromé pláže. Monte Argentario je nádherný poloostrov v jižním Toskánsku, známý svou enklávou luxusních vil s jedinečnými výhledy na moře. Nabízí naprostý klid a diskrétnost a neopakovatelné výhledy na moře. Letiště v Římě se přímými lety denně z Prahy je necelých 90 minut na jih - i proto je tato lokalita oblíbená i pro víkendové pobyty.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247