Zpět na výpis

Apartmán v komplexu se soukromou pláží, Cala Moresca

2 ano 50m
ID: IT0369

Krásný apartmán v rezidenčním komplexu se soukromou pláží…

Čtěte více

12 583 200 Kč

490 000 €

425 309 £

590 899 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán o velikosti 83 m² s terasou o 50 m² v obytném komplexu se soukromou pláží na kraji útesu disponuje velkou terasou se širokým výhledem na moře. Komplex je obklopen zelení. Uvnitř bytu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, velká ložnice s manželskou postelí s oknem s výhledem na moře, koupelna se sprchovým koutem a druhá ložnice s manželskou postelí a s koupelnou. Na prostorné terase naleznete venkovní kuchyňský kout se sporákem a s grilem. Na terasa je také baldachým, který je schopen zastínit více než polovinu terasy. Možnost využívání společného bazénu, společné zahrady nebo soukromé pláže. Monte Argentario je nádherný poloostrov v jižním Toskánsku, známý svou enklávou luxusních vil s jedinečnými výhledy na moře. Nabízí naprostý klid a diskrétnost a neopakovatelné výhledy na moře. Letiště v Římě se přímými lety denně z Prahy je necelých 90 minut na jih - i proto je tato lokalita oblíbená i pro víkendové pobyty.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247