Zpět na výpis

Apartmán v komplexu apartmánů s bazénem, Costa Paradiso

2 1 ano
ID: IT0150

Zařízený apartmán nacházející se v komplexu s bazénem, zahradou, tenisovými kurty a fotbalovým hřištěm

Čtěte více

4 147 200 Kč

160 000 €

141 581 £

186 291 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán o rozloze 60 m2 se dvěma ložnicemi se nachází v komplexu 15 apartmánů, který má malý bazén odkud si můžete vychutnat výhled přes původní vegetaci sahající až k moři. Tyto apartmány jsou vkusně zařízené, část kuchyňské stěny obložena dekorativním kamenem. Apartmán je vybaven pro užívání: se skládá ze dvou obytných místností s kuchyňským koutem, kde je lednice, sporák, stůl se židlemi a rozkládací pohovka, dále pak jsou v apartmánu dvě ložnice s šatnou a nočními stolky, dvě koupelny a dvě verandy. Parkovací místo. Costa Paradiso Village nabízí denní a večerní zábavu pro dospělé i děti, skupinové kurzy tenisu a plavání, fitness, taneční lekce a miniclub. Komplex má zahradu, bazén, tenisové kurty, fotbalové hřiště a potápěčské centrum.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247