Zpět na výpis

Apartmán v centru Lido di Jesolo

2 1 250m
ID: IT0660

Moderní apartmán se dvěma ložnicemi umístěný v soukromém kondominiu s bazénem nedaleko pláže...

Čtěte více

6 044 150 Kč

245 000 €

208 405 £

262 026 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nabízíme k prodeji moderní apartmán se dvěma ložnicemi, který se nachází v soukromém kondominiu s bazénem, v prvním patře budovy poblíž náměstí Piazza Brescia v Lido di Jesolo. Nemovitost se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a velkou terasou, 1 dvoulůžkové ložnice, 1 ložnice s palandou a pohodlné koupelny. Její součástí je i parkovací místo v podzemní garáži. Po technické stránce je vybavena tepelným čerpadlem, chladícím systémem a inovativním podlahovým vytápěním. Lido di Jesolo je příjemné letovisko s 15 km dlouhou písečnou pláží. Centrum města Jesolo má půvabnou historickou atmosféru a je od letoviska vzdáleno necelé 2 km. V Lido di Jesolo se nachází aquapark a každý pátek se zde konají tradiční trhy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528