Zpět na výpis

Apartmán v Caorle s nádherným výhledem na přístav

2-3 1 ano 350m
ID: IT0618

Moderní elegantně zařízený byt s klimatizací umístěný v soukromé rezidenci s bazénem přímo proti přístavu jen kousek od pláže i historického centra Caorle...

Čtěte více

9 221 400 Kč

360 000 €

303 455 £

418 926 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Nabízíme k prodeji nebo investici skvostný apartmán umístěný přímo proti přístavu v Caorle kousek od historického centra a 350 m od pláže v soukromé rezidenci postavené v roce 2007 s bazénem pro dospělé i děti. Součástí koupě je i garáž v suterénu domu. Apartmán se nachází v prvním patře budovy a skládá se z prostorného obývacího pokoje s integrovaným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou se 2 lůžky, 1 velké dvoulůžkové ložnice, 1 malé ložnice, koupelny s oknem a obytné lodžie s nádherným výhledem na přístaviště. Byt je zařízený, opatřený bezpečnostními dveřmi, videotelefonem a klimatizací.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846