Zpět na výpis

Apartmán v Bibione v první linii u moře, Bibione

2 ano 100m
ID: IT0595

Pěkný apartmán se dvěma ložnicemi a terasou s bočním výhledem na moře umístěný v Bibione nedaleko pláže…

Čtěte více

5 591 300 Kč

220 000 €

187 106 £

248 403 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Nabízíme ke koupi nebo k investici velmi pěkný třípokojový apartmán v pátém patře budovy stojící v přímé linii proti moři. Z apartmánu je boční výhled na moře a také na náměstí Piazzale Zenith. Jeho součástí je i soukromé parkovací místo. Apartmán má užitnou plochu 57 m2. Je složena z obývacího pokoje s rozkládacím gaučem, odděleného kuchyňského koutu, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelny s oknem a sprchovým koutem a terasy s bočním výhledem na moře. Po technické stránce je byt opatřen klimatizací, tepelným čerpadlem a solárním systémem. Byt je ideálním místem pro trávení dovolené, ale také výhodnou investicí s potenciálním ziskem z pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846