Zpět na výpis

Apartmán v Bibione v první linii u moře, Bibione

2 ano 100m
ID: IT0595

Pěkný apartmán se dvěma ložnicemi a terasou s bočním výhledem na moře umístěný v Bibione nedaleko pláže…

Čtěte více

5 931 200 Kč

220 000 €

202 126 £

257 263 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme ke koupi nebo k investici velmi pěkný třípokojový apartmán v pátém patře budovy stojící v přímé linii proti moři. Z apartmánu je boční výhled na moře a také na náměstí Piazzale Zenith. Jeho součástí je i soukromé parkovací místo. Apartmán má užitnou plochu 57 m2. Je složena z obývacího pokoje s rozkládacím gaučem, odděleného kuchyňského koutu, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelny s oknem a sprchovým koutem a terasy s bočním výhledem na moře. Po technické stránce je byt opatřen klimatizací, tepelným čerpadlem a solárním systémem. Byt je ideálním místem pro trávení dovolené, ale také výhodnou investicí s potenciálním ziskem z pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247