Zpět na výpis

Apartmán u pláže v Mil Palmeras

3 1
ID: SP0223

Apartmán u pláže s výhledem na společný bazén a zahrady

Čtěte více

3 680 640 Kč

142 000 €

126 801 £

164 549 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento apartmán se 3 ložnicemi a 1 koupelnou se nachází v Mil Palmeras a je v pěší vzdálenosti od veškeré občanské vybavenosti, obchodů, restaurací a nádherných písečných pláží. Nachází se v uzavřené obytné oblasti s velkým bazénem a upravenými zahradami. Tato nemovitost se skládá ze vstupní haly, samostatné kuchyně, obývacího pokoje s jídelním koutem a balkonové dveřmi na slunnou terasu. Apartmán disponuje rodinnou koupelnou a třemi ložnicemi. Hlavní ložnice má přímý přístup na slunnou terasu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247