Zpět na výpis

Apartmán u pláže v Lo Pagan

2 1
ID: SP0212

Docházková vzdálenost od města i pláží, sdílená garáž a bazén, soukromá zahrada

Čtěte více

2 199 800 Kč

85 000 €

75 032 £

99 620 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zlevněno z 90,000 EUR na 85,000 EUR. Přízemní byt se 2 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází mezi Lo Pagan a San Pedro del Pinitar a je v pěší vzdálenosti od města i pláží. Nemovitost se nachází v uzavřené komunitě s velkými společnými pozemky a společným bazénem. Byt sestává ze vstupní haly vedoucí do obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, dále jsou zde dvě dvoulůžkové ložnice, rodinná koupelna a samostatná sprcha. K zadní části nemovitosti patří malé nádvoří a na přední straně je k dispozici slunná vyvýšená terasa a nižší zahrada.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247