Zpět na výpis

Apartmán u pláže se soukromou zahradou, Lido Altanea

2-3 1 300m
ID: IT0617

Moderní apartmán se dvěma ložnicemi a soukromou zahradou umístěný v rezidenci s bazénem pár kroků od pláže...

Čtěte více

6 279 350 Kč

245 000 €

209 402 £

288 772 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Tento moderní a prostorný byt se nachází zhruba 300 m od pláže v Lido Altanea v oblasti Benátska v soukromé rezidenci s vlastním domovníkem, bazénem, vířivkou, dětským hřištěm a společnými zelenými plochami. Apartmán se nachází v přízemí domu a jeho součástí je i soukromá zahrada a kryté parkovací místo. Užitná plocha bytu se skládá ze 2 dvoulůžkových ložnic, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou se dvěma lůžky, kuchyňského koutu, koupelny s pračkou a prostorné terasy. Nemovitost je zařízena ve středomořském stylu. V okolí se nachází autobusová zastávka, supermarket, bary, restaurace a golfové hřiště.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846