Zpět na výpis

Apartmán u pláže, Duna Verde

2 1 ano 80m
ID: IT0657

Pěkný apartmán s terasou v soukromém rezortu s bazénem v Duna Verde jen kousek od pláže...

Čtěte více

5 592 400 Kč

220 000 €

188 958 £

266 508 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Nabízíme k prodeji pěkný byt umístěný v soukromé rezidenci s bazénem pro děti v oblasti Duna Verde nedaleko Caorle. Byt se nachází v 1. patře budovy pouhých 80 metrů od pláže. Skládá se z prostorného obývacího pokoje se dvěma lůžky na pohovce, kuchyně, 2 dvoulůžkových pokojů, koupelny se sprchou a terasy. Součástí prodeje je i parkovací místo. Duna Verde je malé letovisko zhruba 8 km od historického centra Caorle. Jedná se o populární turistickou oblast plnou hotelů a golfových hřišť. Nacházejí se zde nádherné písečné duny a piniové háje. Vyhlášená je i místní pláž, která má 9 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846