Zpět na výpis

Apartmán u pláže, Duna Verde

2 1 ano 80m
ID: IT0657

Pěkný apartmán s terasou v soukromém rezortu s bazénem v Duna Verde jen kousek od pláže...

Čtěte více

5 879 500 Kč

220 000 €

200 892 £

260 328 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji pěkný byt umístěný v soukromé rezidenci s bazénem pro děti v oblasti Duna Verde nedaleko Caorle. Byt se nachází v 1. patře budovy pouhých 80 metrů od pláže. Skládá se z prostorného obývacího pokoje se dvěma lůžky na pohovce, kuchyně, 2 dvoulůžkových pokojů, koupelny se sprchou a terasy. Součástí prodeje je i parkovací místo. Duna Verde je malé letovisko zhruba 8 km od historického centra Caorle. Jedná se o populární turistickou oblast plnou hotelů a golfových hřišť. Nacházejí se zde nádherné písečné duny a piniové háje. Vyhlášená je i místní pláž, která má 9 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247