Zpět na výpis

Apartmán u moře s velkou terasou, Caletta di Castiglioncello

2 ano
ID: IT0319

Apartmán s terasou a s krásným výhledem na moře v Caletta di Castiglioncello…

Čtěte více

11 838 100 Kč

460 000 €

397 572 £

511 652 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Hezký byt v těsné blízkosti pláže a veškeré občanské vybavenosti s krásným výhledem na moře v Caletta di Castiglioncello. Budova je po rekonstrukci. Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 dvoulůžkových ložnic a 2 koupelen. Garážové stání a skladovací prostory v suterénu. Plocha bytu je 80 m², terasa o velikosti 40 m². Možnost 100% obsazenosti s výnosem okolo 3% ceny nemovitosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247