Zpět na výpis

Apartmán u moře po luxusní rekonstrukci, Altea

2 1 ano
ID: SP0121

Jen výjimečně lze najít na španělském pobřeží tak důkladně zrekonstruovaný byt v tak dobré lokalitě…

Čtěte více

7 239 400 Kč

280 000 €

249 548 £

325 103 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

120-metrový byt blízko u pláže a jachtového přístavu, který prošel luxusní rekonstrukcí. Má nádherné výhledy na moře. Skládá se ze dvou ložnic, dvou koupelen, velkého obývacího pokoje s krytou terasou, plně vybavené značkové kuchyně. Nabízen se vším vybavením, parkováním a přístupem k bazénu. Klimatizace a vyhřívání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247