Zpět na výpis

Apartmán u mariny v Lignano Sabbiadoro

2 ano 700m
ID: IT1260

Dvouložnicový apartmán přímo u mariny v Lignano Sabbiadoro a jen 700 metrů od pláží a hlavní pěší zóny. Ideální i jako investice k dalšímu pronájmu...

Čtěte více

6 531 160 Kč

268 000 €

232 666 £

293 403 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

V Lignano Sabbiadoro, v klidném a vyhledávaném prostředí, naproti přístavu Punta Faro, nabízíme k prodeji dvouložnicový byt s parkovacím místem. Pláž je jen 700 metrů od domu!

Oblast je velmi klidná a zároveň se nachází v blízkosti pláže a pěší zóny vzdálené asi 700 metrů. Přesněji řečeno, rezidence se nachází naproti vstupu do přístavu Punta Faro, odkud je nádherný výhled na Maranskou lagunu. Během několika minut chůze se dostanete na pláž vybavenou pro psy. Alternativou ke dni strávenému na pláži může být klub Sport Club Lignano Sabbiadoro, který se nachází na ostrově Terramare, a nabízí další zábavu díky 48metrovému krytému bazénu, velké zahradě se slunečníky a 2 víceúčelovým tenisovým či fotbalovým kurtům. Kromě toho je zde široká nabídka restaurací s působivým výhledem na moře a lagunu, které nabízejí rozmanité pokrmy z mořských plodů pro uspokojení všech potřeb a chutí. V rezidenci je celkem 15 bytů, některé jsou trvale obývány, některé využívány pouze pro rekreaci. Budova má parkovací místa a společnou zahradu, ale nemá výtah (jsou zde pouze 3 patra).

Apartmán o ploše 56 m2 má vstupní chodbu, která odděluje obývací a spací část. Kuchyňský kout v samostatném výklenku s oknem je ideální pro to, aby se případné pachy z kuchyně nedostaly do místnosti. V obývacím pokoji je velká rohová pohovka a jídelní stůl. Z obývacího pokoje je přístup na malou terasu s výhledem na vjezd do přístavu. Terasa není příliš velká, ale je pohodlná a najdete zde technický prostor pro kotel, pračku a další prostor pro uložení nejen úklidových prostředků, ale i plážového vybavení. Dvoulůžková ložnice je velmi světlá a má praktickou a prostornou rohovou skříň. Velká skříň je také v malé ložnici s jednopatrovou postelí. Malá ložnice má navíc vlastní malou terasu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a má okna. Nemovitost doplňuje parkovací místo k výhradnímu užívání majitelem bytu.

Byt byl naposled zrekonstruován v roce 2005. Byla obnovena elektroinstalace a vodovodní potrubí, instalovány pancéřové vstupní dveře a energeticky úsporná okna byla opatřena sítěmi proti komárům. Byt je vybaven tradičním systémem vytápění s kotlem na zemní plyn a radiátory. Dále je zde klimatizace, která byla vyměněna v roce 2022. Celkově je byt připraven k okamžitému bydlení, protože je v dobrém stavu a plně zařízený.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846