Zpět na výpis

Apartmán u jezera v soukromé rezidenci s bazénem, Peschiera

2 1 300m
ID: IT0616

Pěkný apartmán s terasou umístěný v soukromé rezidenci s bazénem u jezera Lago di Garda v letovisku Peschiera del Garda jen pár kroků od jezera…

Čtěte více

7 456 275 Kč

279 000 €

254 767 £

330 143 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento prostorný apartmán se nachází v letovisku Peschiera del Garda, pouhých 300 m od jezera v soukromé rezidenci s bazénem a společnou zahradou se slunečníky a lehátky. Byt je umístěn v prvním a zároveň posledním patře domu. Součástí prodeje je i prostorná garáž. Užitná plocha apartmánu činí 88 m2. Skládá se ze soukromého vchodu, který vychází z malé soukromé zahrady, otevřeného obývacího pokoje s integrovanou kuchyní a francouzským oknem vedoucím k velké kryté terase s krásným výhledem, chodby, 1 velkorysé ložnice s manželskou postelí, dalšího dvoulůžkového pokoje a koupelny se sprchou. Interiér je charakterizován dřevěnými bělenými trámy po celém povrchu. Po technické stránce je nemovitost vybavena podlahovým vytápěním, fotovoltaickým systémem, zabezpečovacím systémem a klimatizací. Nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají prázdninové sídlo, ale i jako investice s možností turistického pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247