Zpět na výpis

Apartmán u jezera v soukromé rezidenci s bazénem, Peschiera

2 1 300m
ID: IT0616

Pěkný apartmán s terasou umístěný v soukromé rezidenci s bazénem u jezera Lago di Garda v letovisku Peschiera del Garda jen pár kroků od jezera…

Čtěte více

7 079 625 Kč

279 000 €

234 091 £

314 636 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento prostorný apartmán se nachází v letovisku Peschiera del Garda, pouhých 300 m od jezera v soukromé rezidenci s bazénem a společnou zahradou se slunečníky a lehátky. Byt je umístěn v prvním a zároveň posledním patře domu. Součástí prodeje je i prostorná garáž. Užitná plocha apartmánu činí 88 m2. Skládá se ze soukromého vchodu, který vychází z malé soukromé zahrady, otevřeného obývacího pokoje s integrovanou kuchyní a francouzským oknem vedoucím k velké kryté terase s krásným výhledem, chodby, 1 velkorysé ložnice s manželskou postelí, dalšího dvoulůžkového pokoje a koupelny se sprchou. Interiér je charakterizován dřevěnými bělenými trámy po celém povrchu. Po technické stránce je nemovitost vybavena podlahovým vytápěním, fotovoltaickým systémem, zabezpečovacím systémem a klimatizací. Nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají prázdninové sídlo, ale i jako investice s možností turistického pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247