Zpět na výpis

Apartmán se zahradou

2
ID: IT0032

Čtěte více

10 244 800 Kč

380 000 €

349 128 £

444 363 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento apartmán o ploše 90m2 se zahradou 200m2 se nachází v zeleni na kopci v Argegnu, jen pár minut jízdy od historického centra tohoto městečka a 1km od jezera. Apartmán je v přízemí vily, která se skládá ze 2 bytů. Součástí bytu je velká vstupní hala, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, šatna, 2 moderní koupelny a prosluněná terasa 46m2. V zahradě je i garáž. Z Prahy je to asi 9 hodin jízdy autem nebo lze využít přímé lety do Milana Malpensy a Bergama, které jsou asi hodinu jízdy autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247