Zpět na výpis

Apartmán se zahrádkou jen 100 metrů od moře

2 100m
ID: IT1113

Prodej výborně situovaného apartmánu s vlastní zahradou v Porto Santa Margherita jen 100 metrů od moře a blízko veškerých služeb...

Čtěte více

4 166 695 Kč

169 000 €

147 473 £

167 042 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Tento hezký, rohový apartmán se nachází ve vyhledávaném kondominiu v Porto Santa Margherita pouze 100 metrů od pláže a pěší zóny plné obchodů (Corso Genova). Apartmán se nachází v přízemí a kromě vlastní velké zahrady má i samostatný vchod.

Byt sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou dvoulůžkových pokojů, koupelny (nedávno zrekonstruované), technické místnosti a krásné terasy.

Apartmán doplňuje parkovací místo kryté textilií proti krupobití. Na zahradě je možné vytvořit další 2 parkovací místa a je možné zde také vysadit živý plot pro zajištění dostatečného soukromí. Výhodou jsou nízké kondominiální poplatky.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846