Zpět na výpis

Apartmán se zahrádkou jen 100 metrů od moře

2 100m
ID: IT1113

Prodej výborně situovaného apartmánu s vlastní zahradou v Porto Santa Margherita jen 100 metrů od moře a blízko veškerých služeb...

Čtěte více

4 025 580 Kč

169 000 €

148 611 £

184 102 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Tento hezký, rohový apartmán se nachází ve vyhledávaném kondominiu v Porto Santa Margherita pouze 100 metrů od pláže a pěší zóny plné obchodů (Corso Genova). Apartmán se nachází v přízemí a kromě vlastní velké zahrady má i samostatný vchod.

Byt sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou dvoulůžkových pokojů, koupelny (nedávno zrekonstruované), technické místnosti a krásné terasy.

Apartmán doplňuje parkovací místo kryté textilií proti krupobití. Na zahradě je možné vytvořit další 2 parkovací místa a je možné zde také vysadit živý plot pro zajištění dostatečného soukromí. Výhodou jsou nízké kondominiální poplatky.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846