Zpět na výpis

Apartmán se zahrádkou a výhledem na moře, Porto Santo Stefano

2 ano 300m
ID: IT0360

Krásný byt se zahrádkou, výhledem na moře a v docházkové vzdálenosti od pláže a centra půvabného letoviska Porto Santo Stefano.

Čtěte více

8 987 550 Kč

330 000 €

301 373 £

389 679 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán ve vyvýšené poloze s krásným výhledem na moře z terasy se nachází asi 300m od centra půvabného letoviska Porto Santo Stefano a moře. Příjemný, v létě chladný byt (53m2) s klimatizací se skládá z obývacího pokoje s kuchyňkou a jedné velké ložnice, které jsou všechny orientovány na 25m2 velkou terasu s výhledem na moře. Menší ložnice a koupelna jsou orientovány do dvora. Ze dvora se také vejde do společné prádelny s pračkou. K bytu patří zahrádka (40m2), a parkovací místo. Hodinu a čtvrt od letiště v Římě, skvělé pro víkendové užití.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247