Zpět na výpis

Apartmán se zahrádkou a výhledem na moře, Porto Santo Stefano

2 ano 300m
ID: IT0360

Krásný byt se zahrádkou, výhledem na moře a v docházkové vzdálenosti od pláže a centra půvabného letoviska Porto Santo Stefano.

Čtěte více

8 137 800 Kč

330 000 €

282 965 £

353 756 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán ve vyvýšené poloze s krásným výhledem na moře z terasy se nachází asi 300m od centra půvabného letoviska Porto Santo Stefano a moře. Příjemný, v létě chladný byt (53m2) s klimatizací se skládá z obývacího pokoje s kuchyňkou a jedné velké ložnice, které jsou všechny orientovány na 25m2 velkou terasu s výhledem na moře. Menší ložnice a koupelna jsou orientovány do dvora. Ze dvora se také vejde do společné prádelny s pračkou. K bytu patří zahrádka (40m2), a parkovací místo. Hodinu a čtvrt od letiště v Římě, skvělé pro víkendové užití.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247