Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na přístav, Lagos

1
ID: PT0180

Krásný apartmán s výhledem na přístav v docházkové vzdálenosti od páže i golfového hřiště…

Čtěte více

7 495 050 Kč

290 000 €

251 351 £

349 729 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný apartmán se nachází přímo v přístavu v Lagosu. Pouhých 5 minut jízdy odsud najdete golfové hřiště a do 10 minut chůze překrásné pláže a centrum města. Apartmán se nachází v prvním patře a jeho užitná plocha činí 60 m2. Najdete zde 1 ložnici, obývací prostor s krbem a jídelním koutem, koupelnu a plně vybavenou kuchyni .Apartmán je plně vybavený a jeho součástí je i prostorná terasa s krásným výhledem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247