Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na moře v Ligurii, Ospedaletti

1 ano 100m
ID: IT0378

Pěkný menší apartmán těží především ze své pozici - je umístěn doslova jen pár metrů od moře v Ospedaletti v Itálii…

Čtěte více

6 428 160 Kč

248 000 €

219 451 £

288 750 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán (45 m²) se nachází ve městě Ospedaletti, v uličce nedaleko nové cyklostezky a doslova jen pár kroků od moře. Krátkou procházkou se dostanete do centra města, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Apartmán je umístěn v prvním patře. Apartmán je členěn na vstupní halu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici s manželskou postelí a koupelnu. Součástí je i terasa s jedinečným výhledem na moře. Byt je po kompletní rekonstrukci.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247