Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na moře v Campoamor

2 1 ano 20m
ID: SP0248

Apartmán s výhledem na moře, sdíleným bazénem, sdílenou zahradou a parkovacím místem

Čtěte více

5 419 765 Kč

199 000 €

181 737 £

234 988 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento byt v horním patře se 2 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází na pláži v Campoamor a je v pěší vzdálenosti od všech místních zajímavostí, obchodů, restaurací, barů a pláží. Nemovitost má vstupní halu, obývací pokoj s jídelnou a balkonovými dveřmi na slunnou terasu, kuchyň se samostatnou technickou místností, rodinou koupelnu, sprchový kout, dvě dvoulůžkové ložnice a garážové stání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247