Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na moře, Taormina

1 ano 50m
ID: IT0277

Velmi hezký byt pouhých 50 metrů od pláže na Sicilii…

Čtěte více

10 530 000 Kč
390 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkný byt (80 m2) v přízemí se zahradou a s nádherným výhledem na záliv Isola Bella v Taormině. Byt se nachází jen pár kroků od pláže a skládá se z obývacího pokoje se vstupem na pěknou zahrádku o velikosti 80 m² s nádherným výhledem. Dále je zde malá kuchyň, ložnice a koupelna. Byt je určen k rekonstrukci. K nemovitosti náleží parkovací místio. Ideální nejen k rekreaci, ale i k pronájmu či trvalému bydlení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247