Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na moře, Porto Santa Margherita

1 ano 50m
ID: IT0716

Apartmán s výhledem na moře a krytou terasou umístěný v kondominiu se soukromou pláží...

Čtěte více

3 618 300 Kč

140 000 €

121 342 £

168 835 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji moderní apartmán se dvěma pokoji, který se nachází v šestém a nejvyšším patře budovy soukromého kondominia a nabízí krásný výhled na moře. Kondominium bylo nedávno zmodernizováno, vymalováno a opatřeno novými výtahy. Je umístěno přímo u moře a má svou vlastní soukromou pláž. Součástí prodeje je i kryté parkovací místo. Užitná plocha bytu činí 45 m2 a skládá se z vchodu, obývacího pokoje s integrovaným kuchyňským koutem, kde je umístěna i rozkládací pohovka, na které se pohodlně vyspí dvě osoby. Dále se zde nachází 1 prostorná ložnice s manželskou postelí, patrovou postelí a prostornou šesti dveřovou skříní. V koupelně se nachází sprchový kout a přípojka k pračce. Nemovitost zdobí krásná krytá terasa, která je obytná a odkud si můžete vychutnat romantický výhled na moře a do zeleně. Caorle je oblíbené letovisko v regionu Benátsko. Má krásné historické centrum a dlouhou písečnou pláž. Nedaleko historického centra se nachází vodní park Aquafollie. Nejmenší ocení i blízký lunapark. V okolí se nachází Benátky (70 km), Padova (106 km), zábavní park Gulliverlandia (41 km) nebo zoologická zahrada v Lignano Riviera (42 km). Je také možnost podniknout odsud výlety lodí. Z Prahy je Caorle vzdáleno 790 km, z Brna 700 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247