Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na Isola Comancina

2
ID: IT0037

Čtěte více

8 552 000 Kč

320 000 €

292 206 £

378 658 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento 100-metrový byt je ve výboné lokalitě jen 200m od jezera, na které se skýtá krásný výhled. Skládá se z velkého obývacího pokoje, oddělené kuchyně, slunečné terasy a zahrádky o výměře 80m2. Dále jsou zde 2 velké ložnice, 2 moderní koupelny a soukromá garáž. Výhled na slavný ostrov Isola Comancina. Blízko všech služeb a sportovních aktivit i historických památek. Vzdálenost z Prahy je asi 9 hodin jízdy autem a milánská letiště s přímými spoji do Prahy jsou vzdálena méně než 100km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247