Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na hory, Daiano

2
ID: IT0844

Krásný apartmán v nové budově v městečku Daiano - na dosah vyhledávaného střediska Cavalese. Výborná destinace pro sjezdové i pro klasické lyžování...

Čtěte více

7 348 680 Kč

298 000 €

265 987 £

287 451 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tento apartmán se nachází v nové budově v panoramatické poloze ve slunné části městečka Daiano, které se nachází nedaleko Cavalese.

V bytě naleznete kvalitní povrchové materiály typické pro styl Fiammazzo. Plocha bytu je 82 m2 a je zde obývací pokoj se vstupem na západně orientovaný balkon s výhledem na hory, dále je zde kuchyňský kout, 2 ložnice a 2 koupelny (obě s okny). K bytu patří také sklep a kryté parkovací místo.

Skvělá poloha!

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528