Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na bazén v Porto Santa Margherita

2 1
ID: IT1074

Moderní třípokojový byt v rezidenci s bazénem nabízí pořádek, čistotu a bezpečnost. K nemovitosti patří krásná sdílená zahrada a parkovací místo.

Čtěte více

3 906 550 Kč

158 000 €

136 193 £

167 004 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Moderní třípokojový apartmán o velikosti 60 m2 v atraktivní lokalitě s výhledem na bazén.

Apartmán leží v jedné nejvyhledávanějších oblastí a byl nedávno rekonstruován. Nachází se ve druhém patře rezidence, ke které patří bazén obklopený krásnou zahradou. Apartmán má vstup do světlého obývacího pokoje, samostatný kuchyňský kout. Dále zde najdeme dvě ložnice, koupelnu a terasu. V bytě jsou vestavěné skříně.

Přítomnost správce v rezidenci zaručuje pořádek, čistotu a bezpečnost celého objektu. Nemovitost leží cca hodinu jízdy autem od Benátek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846