Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na bazén v Porto Santa Margherita

2 1
ID: IT1074

Moderní třípokojový byt v rezidenci s bazénem nabízí pořádek, čistotu a bezpečnost. K nemovitosti patří krásná sdílená zahrada a parkovací místo.

Čtěte více

3 845 720 Kč

158 000 €

136 620 £

164 109 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Moderní třípokojový apartmán o velikosti 60 m2 v atraktivní lokalitě s výhledem na bazén.

Apartmán leží v jedné nejvyhledávanějších oblastí a byl nedávno rekonstruován. Nachází se ve druhém patře rezidence, ke které patří bazén obklopený krásnou zahradou. Apartmán má vstup do světlého obývacího pokoje, samostatný kuchyňský kout. Dále zde najdeme dvě ložnice, koupelnu a terasu. V bytě jsou vestavěné skříně.

Přítomnost správce v rezidenci zaručuje pořádek, čistotu a bezpečnost celého objektu. Nemovitost leží cca hodinu jízdy autem od Benátek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846