Zpět na výpis

Byt s terasou s výhledem na moře, Porto Santa Margherita

2 1 ano 100m
ID: IT1014

Krásný apartmán se 2 ložnicemi v rezidenci se společným bazénem. Jeho největší předností je velká terasa s výhledem na moře, které je jen 100 m daleko...

Čtěte více

4 317 250 Kč

175 000 €

148 860 £

187 161 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Hezký apartmán se nachází v Porto Santa Margherita necelých 100 metrů od moře a od centra (Corso Genova - pěší třída plná obchodů a služeb). Byt má velkou rohovou terasu s výhledem na moře a nachází se v rezidenci se společným bazénem. Byt (45 m2) se nachází v pátém a tedy předposledním patře s výtahem. Dispozičně je rozdělen na obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelnu a již zmiňovanou západně orientovanou terasu s panoramatickým výhledem na moře, město a do zeleně. Byt je vybaven klimatizací, markýzou a patří k němu parkovací místo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846