Zpět na výpis

Apartmán s terasou v Porto Santa Margherita

2
ID: IT0961

Dvouložnicový prostorný byt s terasou v rezidenci s bazénem, po kompletní rekonstrukci a blízko veškeré občanské vybavenosti v Porto Santa Margherita...

Čtěte více

4 523 870 Kč

178 000 €

151 386 £

200 980 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Prostorný třípokojový apartmán po kompletní rekonstrukci v Porto Santa Margherita, v centrální poloze a asi 400 metrů od moře.

Apartmán je umístěn v pátém patře rezidence s výtahem a s bazénem a má velmi prostorný obývací pokoj s TV, kuchyň, 2 ložnice a koupelnu. K dispozici je také prostorná terasa s východní orientací s výhledem na pěší třídu a v dálce na moře. K bytu patří parkovací stání. V rezidenci je správce.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846