Zpět na výpis

Apartmán s terasou v kopcích nedaleko Mijas Costa

2 1 ano
ID: SP0501

Hezký apartmán na prodej se 2 ložnicemi a s terasou, která nabízí výhled na moře a na hory, se nachází v oblíbené oblasti jen pár minut jízdy od Marbelly...

Čtěte více

5 652 900 Kč

220 000 €

191 838 £

250 073 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tento krásný byt se nachází v komplexu v kopcích Calahonda jen kousek od městečka Mijas Costa a pláží. Byt je velmi kvalitně zpracován včetně mramorové podlahy, která se nachází v celém bytě. V okolí jsou pěkné, udržované zahrady se společným bazénem a parkovacím stáním. Plocha apartmánu je 96 m², plocha terasy je 21 m². Byt má obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyň, prádelnu, 2 ložnice, 2 koupelny a krytou terasu s krásným výhledem na okolní hory a v dálce na moře. V bytě je klimatizace, satelitní TV, telefonní linka. Byt se prodává plně zařízený. Calahonda se nachází asi jen 40 km od hlavního města regionu Málagy, kde je i mezinárodní letiště. V pobřežním Mijas Costa najdete veškerou občanskou vybavenost a spoustu atrakcí včetně výborných restaurací, aquaparku, minigolfu nebo býčí arény s netypickým půdorysem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247