Zpět na výpis

Apartmán s terasou v kopcích nedaleko Mijas Costa

2 1 ano
ID: SP0501

Hezký apartmán na prodej se 2 ložnicemi a s terasou, která nabízí výhled na moře a na hory, se nachází v oblíbené oblasti jen pár minut jízdy od Marbelly...

Čtěte více

5 348 200 Kč

220 000 €

182 970 £

249 601 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný byt se nachází v komplexu v kopcích Calahonda jen kousek od městečka Mijas Costa a pláží. Byt je velmi kvalitně zpracován včetně mramorové podlahy, která se nachází v celém bytě. V okolí jsou pěkné, udržované zahrady se společným bazénem a parkovacím stáním. Plocha apartmánu je 96 m², plocha terasy je 21 m². Byt má obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyň, prádelnu, 2 ložnice, 2 koupelny a krytou terasu s krásným výhledem na okolní hory a v dálce na moře. V bytě je klimatizace, satelitní TV, telefonní linka. Byt se prodává plně zařízený. Calahonda se nachází asi jen 40 km od hlavního města regionu Málagy, kde je i mezinárodní letiště. V pobřežním Mijas Costa najdete veškerou občanskou vybavenost a spoustu atrakcí včetně výborných restaurací, aquaparku, minigolfu nebo býčí arény s netypickým půdorysem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247