Zpět na výpis

Apartmán s terasou s výhledem na jezero, Blevio

2 ano
ID: IT0413

Tento apartmán se nachází v malé rezidenci jen s třemi bytovými jednotkami a disponuje vlastní terasou s možností využívání kamenné přístavby na zahradě...

Čtěte více

4 050 000 Kč
150 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán o ploše 80 m² s terasou s výhledem na jezero se nachází v přízemí domu pouze o 3 bytových jednotkách. Dům má zahradu a nachází se na slunném a klidném místě, vše je v pěší dostupnosti. Možnost parkování na jednom z obecních parkovišť. K apartmánu náleží malá kamenná přístavba o ploše 16 m². Je rozdělen na obývací pokoj, kuchyň se vstupem na terasu, ložnici s manželskou postelí, druhou ložnici a koupelnu. Krásné a romantické kulisy!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247