Zpět na výpis

Apartmán s prostornou rohovou terasou pár kroků od pláže

2 ano 50m
ID: IT0504

Třípokojový prostorný apartmán s velkou rohovou terasou s výhledem na moře, Benátsko. Apartmán je vzdálený od vstupu na pláž pouhých 50 m…

Čtěte více

4 081 140 Kč

158 000 €

141 948 £

179 659 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nabízený třípokojový apartmán se nachází v nejvyšším patře pětiposchoďového domu s výtahem a může se pochlubit velkou rohovou terasou s výhledem na moře. Vstup na pláž je vzdálený pouhých 50 metrů! Apartmán sestává ze vstupního prostoru, z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dále ze dvou ložnic, v nichž je v obou možnost dvoulůžka i přidání třetího lůžka, a z koupelny s oknem. Apartmán je klimatizovaný a patří k němu parkovací stání. Nemovitost se nachází v letovisku Caorle - Porto Santa Margherita, které je dostupné i jízdou autem, která z Prahy trvá zhruba 8 a půl hodiny. Letiště v Benátkách je dosažitelné autem v čase 50 minut.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247